Co zrobić szybko z BOCZNIAKÓW? Antyrakowa bomba białkowa!

Nie wszystkie grzyby pozbawione są witamin i minerałów!


   Tak! Dzisiaj przedstawiam Wam BOCZNIAKI. Jadłeś je kiedyś? Ja je uwielbiam. Takie niepozorne, a tyle w nich wartości odżywczych! Na co pomagają BOCZNIAKI, przeczytasz poniżej w grafice, trochę tego jest :) Nie są drogie (ja kupiłam całe pudełko za 4zł), a szybko możemy z nich przygotować naprawdę dobry obiad.


    Na początek proponuję Wam usmażenie KOTLETÓW Z BOCZNIAKÓW. Panierka będzie ultra zdrowa, wegańska, bezglutenowa i dostarczająca kolejną dawkę białka, obok i tak bogatych w białko grzybów. Wszystko za sprawą nieaktywnych płatków drożdżowych, które dodatkowo mają wspaniały serowy smak! Super opcja na urozmaicenie naszych codziennych obiadów. Ja zajadałam się nimi z sałatą i świeżymi warzywami. MNIAM!

      Robiąc kotlety z boczniaka możesz użyć oczywiście tradycyjnej panierki - jajka + bułka tarta. Pytanie tylko po co? Nie będzie to zdrowsze, a jedynie łatwiejsze. Wyjdź ze schematu, zajrzyj do sklepu ze zdrową żywnością lub poszukaj w Internecie, dotąd nieznanych Ci produktów. Zrób małą zmianę, która będzie początkiem dużej. Nie zrażaj się, że coś Ci nie wyjdzie, próbuj! Praktyka zawsze czyni mistrza!

Pałaszujcie bez wyrzutów sumienia!
Smakowitego!


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.