Jakie jest najprostsze, najtańsze i najszybsze mleko roślinne do zrobienia samemu?

   Minimum pracy, maksimum zysków!


   Moda modą, ale mleka roślinne są po prostu smaczne. Chciałbyś go używać, ale masz jakieś ale? Może jest za drogie? Albo ma w składzie połowę tablicy Mendelejewa? Pełno w nim konserwantów, cukru, gum ksantanowych, kwasów cytrynowych i innych takich? A jak jest już dobre, to kosztuje krocie? 

   Chcesz wiedzieć jak zrobić samemu w domu najprostsze i (moim zdaniem) najsmaczniejsze mleko roślinne? Proszę bardzo. Dziś dowiesz się jak zrobić MLEKO KOKOSOWE! Bez chemii, bez zawyżonych kosztów, nietrzymane w kartonach, czy puszkach. Zdrowe! 

   A wiesz co jest najlepsze w przygotowywaniu tego mleka? Samej roboty jest 5 minut, a jak się postarasz to i mniej. A i jeszcze jedno! Arcy ważne! Produktem ubocznym przy robieniu mleka z wiórków kokosowych jest MĄKA KOKOSOWA. Tak, sam zrobisz 2 zdrowe produkty i zaoszczędzisz, jak obliczyłam, jakieś 20zł na 1 litrze mleka i 1 kg mąki. Nieźle, prawda?   Nie napracujesz się zbytnio, a zrobisz jedno z najzdrowszych mlek i zdecydowanie najzdrowszą mąkę. MĄKA KOKOSOWA zawiera bowiem najwięcej błonnika ze wszystkich dostępnych na rynku. 

  MLEKO KOKOSOWE I MĄKA KOKOSOWA to doskonała baza do przygotowywania zdrowych i FIT posiłków. Koktajle, kakao, zupy, chai tea latte, przeróżne dania kuchni orientalnych, ciasta, ciastka i wiele, wiele innych rzeczy przygotujesz dzięki tym produktom. Ja z MĄKĄ KOKOSOWĄ robię na przykład ten CHLEBEK BANANOWY.

   Takie mleko jest idealną alternatywą dla mleka krowiego nie tylko dla Wegan, ale dla każdego. Jest mlekiem bez laktozy, ale z mnóstwem minerałów. MLEKO KOKOSOWE jest również bezglutenowym mlekiem roślinnym i w odróżnieniu od mleka jaglanego, czy owsianego, polecane jest osobom z Hashimoto.
   Widzisz ile dobrego znajdziesz w kokosie? Może zaczniesz zastępować zwykłe mleko kokosowym? Teraz nie ma już wymówek. Prosty, tani, szybki sposób masz przed nosem ^^ Mam nadzieję, że graficzna wersja przepisów i wartości odżywczych ułatwi Ci ich przechowywanie i będziesz je mieć zawsze pod ręką.

   Daj znać czy wyszło!  Uwielbiam Wasze feedbacki i rozmowy na temat Waszych poczynań! ;)
  Pałaszujcie bez wyrzutów sumienia!
Smakowitego!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.