Co zrobić z DYNI? Proste i szybkie FIT danie z dyni!

Dynia jest dobra nie tylko na Halloween!


   Jeśli jesteś na diecie to powinnaś/powinieneś zaprzyjaźnić się z tym pomarańczowym warzywem. Ma mało kalorii, jest tania, a przy tym daje mnóstwo możliwości kulinarnych. Możesz z niej zrobić zarówno wytrawne, jak i słodkie dania. Dzisiaj podpowiedź, co zrobić na obiad, bądź kolację. Oczywiście z dynią w roli głównej. 

   Moje dzisiejsze danie jest dedykowane wszystkim osobom z Hashimoto. Dieta dla chorych na tę chorobę nie jest łatwa, eliminuje wiele produktów. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Te danie to udowadnia. Jest w nim 100% zdrowia, a nie ma produktów wpływających niekorzystnie na pracę tarczycy. Jest to obiad bezglutenowy, bez laktozy, bez mięsa, bez roślin strączkowych, bez zakazanych przypraw. Książkowo :) I pysznie! 

    Jeśli nie boisz się stępić blendera, możesz rozdrobnić warzywa, gdy są jeszcze gorące, zaoszczędzisz tym sporo czasu i dodatkowych czynności. Przyznaję, że sama czasem też wkładam blender do gorącego, ale tsiiii... ;)
   Nie  pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia. Danie jest wyjątkowo proste w przygotowaniu, a przy tym sycące i oczywiście FIT. Na pewno Ci wyjdzie. Działaj! :)


Pałaszujcie bez wyrzutów sumienia!
Smakowitego!


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.