Lepsze niż sklepowe FIT Batoniki BOUNTY - szybkie i proste w przygotowaniu!

Słodycze na legalu z Twojej kuchni!


   Słodkości w sklepie znajdziesz mnóstwo. Do wyboru, do koloru. Tylko co kryje się pod ślicznym opakowaniem, zachęcającym wyglądem i słodkim smakiem? A no niestety sam shit! Nie będę się rozpisywać na temat utwardzonego oleju palmowego, cukru i innych składników, które mimo dopuszczenia do sprzedaży, niszczą Cię powoli od środka. Zachęcam Cię jednak do poczytania mądrych książek, a na pewno zmienisz sposób myślenia. Nie chodzi tu tylko o Twoją wagę, ale przede wszystkim o zdrowe i sprawne funkcjonowanie za kilka lat. 


    Moje dzisiejsze zadanie to przekazanie Ci pomysłu na deser, który nie tylko nie będzie Ci szkodził, ale wręcz poprawi Twoje zdrowie

   Bo taka jest rola POŻYWIENIA - ma Cię ŻYWIĆ, dostarczać Ci składniki niezbędne do życia w pełni sił. Zdrowe słodycze możesz przygotować sam, nie zawsze dużym nakładem pracy i środków. Smak batonów BOUNTY na pewno nie jest Ci obcy. Jeśli lubisz kokos, z pewnością należysz do ich fanów. Zrób jednak coś dla siebie i przygotuj ich zdrowszą wersję w domu! Są niezwykle łatwe w przygotowaniu, nie zawierają laktozy, glutenu, ani cukru. Jest to przykład na pyszne, proste, wegańskie słodycze. Świetnie nadadzą się na zdrowe słodycze bez cukru dla dzieci. Pamiętaj KOCHAM - NIE TRUJĘ!
   Zerknij sobie, dlaczego warto jeść i podawać rodzinie kaszę jaglaną, którą przemyciłam w BATONIKACH :)


 

   Ja przygotowuję polewę czekoladową sama, ale jeśli masz jakąś dobrą, gorzką czekoladę, możesz śmiało ją rozpuścić i polać nią swoje BATONY BOUNTY.
  Pałaszujcie bez wyrzutów sumienia!
Smakowitego!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.