FIT NUTELLA ŚLIWKOWA - słodycz prosto z natury

Kto nie lubi Nutelli?


   Ja takiej osoby nie znam. Są jedynie takie (jak ja), które wiedzą, jakie paskudztwa ma w sobie i po prostu jej nie jedzą.  No dobrze, ale skoro gotowy produkt jest totalnie niezdrowy, to co by tu można zrobić, aby otrzymać zdrowy krem czekoladowy w domu?
   Oczywiście pyszną, zdrową, fit, słodziutką, bez cukru, bez laktozy, bez glutenu, bez chemii, wegańską NUTELLĘ ŚLIWKOWĄ.    Jest obłędnie smaczna, a jej przygotowanie jest dziecinnie proste. No właśnie - dzieci. Posmaruj nią dziecku naleśnika, zamiast pchać w niego tony cukru i tłuszczu z gotowego produktu. Sprawdzałeś kiedyś skład sklepowego kremu czekoladowego? FIT NUTELLA ŚLIWKOWA z pewnością zasmakuje dzieciom, gdyż jest w niej kakao, a przyznasz, że smak czekoladowy jest ich ulubionym.


   Zacznij dzień od porcji węglowodanów złożonych (naleśnik, dobry chlebek) z dodatkiem zdrowych, owocowych węglowodanów prostych z FIT NUTELLI. Do tego jeszcze wartościowe gorzkie kakao lub karob. Obłędnie czyste jedzenie na dzień dobry.
   Nie obawiaj się, że po suszonych śliwkach w FIT NUTELLI będziesz mieć rewolucje żołądkowe. Po pierwsze, musiałbyś zjeść jej naprawdę dużo, a po drugie kakao ma działanie odwrotne do śliwek, dlatego produkty te się uzupełniają. Jedno Ci mogę zagwarantować. Śliwki w naturalny, ale i kontrolowany sposób przyspieszą twój metabolizm. Przeczytaj poniżej, dlaczego jeszcze warto po nie sięgać.

   Jeśli zależy Ci na powolnym starzeniu się skóry (a chyba każdemu zależy), z pewnością powinieneś sięgać po suszone śliwki. Zawierają bardzo dużo antyoksydantów, które zwalczają wolne rodniki, a te z kolei hamują proces starzenia. Forever Young! ;)


   Chce Ci się czegoś słodkiego? Sięgnij do lodówki po łyżkę FIT NUTELLI (możesz śmiało przechowywać ją tydzień w lodówce). I nie miej przy tym wyrzutów sumienia. Pieczesz bowiem dwie pieczenie na jednym ogniu. Zaspokajasz zachciankę i dostarczasz organizmowi mnóstwa minerałów. 

Pałaszujcie bez wyrzutów sumienia!
Smakowitego!


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.