KULE MOCY z prostych i tanich składników

Easy-Peasy!


   Szybkie, tanie i banalnie proste KULE MOCY. Moje smakołyki są wegańskie, nie zawierają glutenu, laktozy, a przede wszystkim, ani grama cukru. Są słodziutkie dzięki naturalnym składnikom - daktylom i rodzynkom. Możecie potraktować je jako potreningową przekąskę, która dostarczy Wam węglowodanów, białka i zdrowych tłuszczy. Gdy najdzie Cię wielka ochota na coś słodkiego, ale zdrowego do kawy, taka opcja również będzie idealna. Jedna-dwie KULE zasłodzą Cię na legalu ;)
   Jeśli nie wiesz co podać swoim dzieciom zamiast sklepowych słodyczy, zrób im koniecznie takie KULKI. Ba! Zrób je razem z nimi! Lepienie KULI MOCY to jak zabawa plasteliną. Konsystencja jest super plastyczna i przysporzy dzieciakom mnóstwo frajdy. 
   Możecie dodać kakao i zrobić czekoladową wersję zdrowych piłeczek. Jedzenie robione samemu dużo lepiej smakuje dzieciom, bo mają poczucie, że mają w nim swój udział, coś od siebie włożyli do jego przygotowania. Myślę, że to świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu z dziećmi. W kuchni zacieśniamy więzi i uczymy dzieci zdrowo jeść :) "Nowych smaków, jak liter, trzeba się nauczyć." Pałaszujcie bez wyrzutów sumienia!
Smakowitego!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.